Kullanım Şartları

Makaleler;

İstenci web sitesi bilgi portallarının, bölgenizdeki haberlerin ve topluluk ile beraber yapılan çalışmaların bulunduğu bir web sitesidir.

Sitedeki Linkler;

İstenci Sistemlerinde bulunan linkler Harun İstenci tarafından kontrol edildikten sonra site içinde yayınlanmıştır. Sitelerin içeriklerini takip etmediğim için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı;

Harun İstenci tarafından onaylanan ve yayınlanan yazıların, ve Harun İstenci tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

Kullanım Şartları;

  • Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
  • Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılacaksa Harun İstenci kaynak olarak gösterilmek zorundadır.
  • Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorundasınız. "Bu yazı İstenci Web Sitesinden Alınmıştır. Kaynak: www.istenci.com." Ya da sitenizden www.istenci.com adresine link vermelisiniz.
Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır.


Gizlilik;

Site içerisinde gezinirken iletişim kurarken veya topluluklara yorum yaparken kullandığınız e-posta adresiniz ve şifreniz asla üçüncü (3.) şahıs kişilerle paylaşılmamaktadır. Bu konu hakkında daha detaylı bir anlatım için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazılım ve Tema

Bu site Google altyapısı olan Blogger sistemini kullanmaktadır. Profesyonel Blogger sitesinde kullanılan tema ücretli bir üründür ve kullanımı/çoğaltımı sadece Harun İstenci'ye aittir. harunistenci.com 2016 teması Harun İstenci | Geliştiriciler tarafından yaratılmış ve her geçen gün güncellenerek aslından sıyrılmaktadır.